3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24.03.2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Po Mszy św. o godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz17:15 zapraszamy na nabożeństwo GORZKICH ŻALI z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Przy filarach są wyłożone deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. Natomiast we wtorek wspomnienie Św. Dobrego Łotra, pierwszego patrona Archidiecezji Przemyskiej.
  3. Pod chórem są wyłożone wielkanocne paschaliki i baranki w cenie 5 zł. Zachęcamy do wielkopostnej jałmużny na rzecz chorych i cierpiących.
  4. W piątek DROGA KRZYŻOWA dla dzieci szkolnych o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:30 i o godz. 20:00 dla młodzieży. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież z klas VII na spotkanie i drogę krzyżową.
  5. Jak corocznie w miesiącu kwietniu będą organizowane w naszej parafii KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE. Początek spotkań 1 kwietnia o godz. 18:45 w kaplicy Ecce Homo.
  6. Dziękujemy parafianom z II klatki bloku nr 3 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki III bloku nr 3.
  7. W nocy z przyszłej soboty na niedzielę zmiana czasu na letni.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Zarówno Niedziela jak i Gość Niedzielny mają wielkopostne cykle rozważań, a także wiele przemyśleń na temat rachunku sumienia i spowiedzi.