5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Po mszy świętej o godz. 15:30 ADORACJA Najświętszego Sakramentu , a o godzinie 17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE. Przypominamy, że nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30. Dziś na Mszy św. o godzinie 11:30 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.Jutro rocznica święceń biskupich ks. bpa. Stanisława JAMROZKA, a we wtorek rocznica ingresu
ks. abpa Adama SZALA do przemyskiej katedry. Polecajmy w modlitwie posługę naszych pasterzy.

Przy parafii Św. Trójcy organizowana jest Pielgrzymka do Sanktuariów
Bośniackich i Chorwackich w dniach 30 czerwca – 6 lipca br. Zapisy w każdy wtorek i czwartek w godzinie 16:00-17:00 w salce na plebanii.

Dziękujemy parafianom z II klatki bloku nr 5 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z III klatki bloku nr 5 przy
ul. Rogozińskiego.

W najbliższy piątek w liturgii Kościoła przeżywamy wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych.

Za tydzień wybory przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego.Zachęcamy do udziału w wyborach i odpowiedzialności za chrześcijańskie oblicze dzisiejszej wspólnoty europejskiej.

Zachęcamy do lektury NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Są także nowe numery Charyzmatu i Małego Gościa Niedzielnego. Niech umacnia naszą wiarę łaska Bożego błogosławieństwa.