14 NIEDZIELA ZWYKŁA 7.07.2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Przypominamy, że w czasie wakacyjnym, czyli w lipcu i sierpniu odwołujemy w niedzielę Mszę św. o godz. 15:30 i popołudniową adorację Najświętszego Sakramentu. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2.Trwa Piesza Przemyska Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkich zachęcamy do towarzyszenia modlitwą naszym pątnikom, także z radiem FARA. Składka dzisiejsza przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3.W kościele OO. Karmelitów w czwartek – 11 lipca o godz. 16:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w 76. Rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Po Mszy św. uroczystości przy Grobie Wołyńskim na Cmentarzu Wojskowym. Także w czwartek uroczystości odpustowe w parafii na Kazanowie ku czci św. Benedykta z Nursji. Uroczysta suma o godz. 18:00.

4.Dziękujemy parafianom z IV klatki bloku nr 13 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki V bloku nr 13.

5.W tym tygodniu wspominamy:
• środa – św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji przemyskiej
• czwartek – św. Benedykta, opata
• piątek – św. Brunona z Kwerfurtu
• sobota – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

6.W czasie wakacji KANCELARIA PARAFIALNA będzie czynna pół godziny po Mszy św. wieczornej. Pamiętajmy w czasie naszych wakacyjnych wyjazdów o niedzielnej Mszy św.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku. Przyjmijcie na ten czas Boże błogosławieństwo.