15 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Przypominamy, że w czasie wakacyjnym, czyli w lipcu i sierpniu odwołujemy w niedzielę Mszę św. o godz. 15:30 i popołudniową adorację Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek przemyscy pielgrzymi wchodzą na Jasną Górę. O godz. 11:00 Msza św. w bazylice jasnogórskiej transmitowana także przez radio FARA.

Serdecznie dziękujemy za składane dziś ofiary na potrzeby parafii.

W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, w najbliższą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane do puszek są już od wielu lat przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Podczas wakacji zmienia godziny funkcjonowania Parafialna Poradnia Prawa Kanonicznego. Dyżury będą odbywać się tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Nr telefonu do Poradni (507-939-636) na stronie internetowej Parafii i tablicy ogłoszeń.

Dziękujemy parafianom z V klatki bloku nr 13 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki VI bloku nr 13.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
poniedziałek – św. Bonawenturę
wtorek – NMP z góry Karmel
czwartek – św. Szymona z Lipnicy

W czasie wakacji KANCELARIA PARAFIALNA będzie czynna pół godziny po Mszy św. wieczornej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacyjnych wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. Przyjmijcie na ten czas Boże błogosławieństwo.