22 NIEDZIELA ZWYKŁA 1.09.2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Dziękujmy Bogu za dar pokoju i polecajmy wszystkich, którzy oddali życie za jej wolność. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji naszej ojczyzny oraz dzieci i młodzieży, a po nim zmiana tajemnic różańcowych. Powracamy po wakacjach do popołudniowej Mszy św. o godz. 15.30. We wrześniu jeszcze bez niedzielnej adoracji. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne.
  2. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  3. We wtorek na godz. 17.00 zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie ministrantów i kandydatów do służby przy ołtarzu. Bardzo prosimy rodziców o zachętę i wsparcie dla uczniów klas młodszych, którzy pragną służyć w czasie Mszy św.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września. We czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  5. W piątek do chorych udamy się od godz. 8.00. Od godz. 16.00 spowiedź na którą zapraszamy wszystkie dzieci szkolne i młodzież u początku roku szkolnego. O godz. 16.45 – Msza św. dla dzieci i młodzieży. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie. Jak w każdą pierwszą sobotę zapraszamy także na MĘSKI RÓŻANIEC. Msza św. u Franciszkanów o godz. 6.00 rano i po niej modlitwa różańcowa.
  6. W sobotę 7 września XVIII PODKARPACKA PIELGRZYMKA HONOROWYCH DAWCÓW KRWI DO KALWARII PACŁAWSKIEJ. O godz. 9.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Abpa Adama SZALA. Od godz. 11.00 Droga Krzyżowa po kalwaryjskich dróżkach. Na pielgrzymkę zapraszamy honorowych krwiodawców z rodzinami oraz sympatyków ruchu.
  7. Dziękujemy parafianom z IV klatki bloku nr 15 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki V bloku nr 15.
  8. W tym tygodniu we wtorek wspominamy w liturgii św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, a w przyszłą niedzielę Narodzenie Matki Bożej.
  9. W tym tygodniu KANCELARIA PARAFIALNA jest już czynna tak jak w ciągu roku, czyli w godzinach 16.30 – 17.30. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są nowe numery Małego Gościa oraz Misyjne drogi. W Niedzieli garść rocznicowej historii oraz jej odniesienie do współczesności. Przyjmijcie dar Bożego błogosławieństwa.