5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05.2020.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Po Mszy św. o godz. 15.30 ADORACJA, a od godz. 17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE. Przypominamy, że nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
 2. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy wspierają materialnie parafię, czy to osobiście składając ofiary, czy też przesyłając je na
  parafialne konto. W tym tygodniu będą w kościele montowane kolejne witraże w prezbiterium i na chórze, dlatego tym bardziej zachęcamy do wsparcia. Koszt tych ostatnich witraży to kwota 60 tys. zł.
 3. W ciągu tygodnia od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania w świecie pandemii oraz o nowe powołania do służby Bożej.
 4. Dziękujemy parafianom z III klatki bloku nr 2 przy ul. Równej za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z kl. IV bloku nr2.
 5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
   środa – NMP Fatimską
   czwartek – św. Macieja, apostoła
   sobota – św. Andrzeja Bobolę męczennika, patrona Polski
 6. W świetle ostatnich rozporządzeń nasz kościół może w czasie liturgii pomieścić ok. 60 osób z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy zatem do uczestnictwa w miarę możliwości we Mszy św. niedzielnej i w dni powszednie a także w nabożeństwach majowych.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Niech naszą wiarę w zmartwychwstanie i życie wieczne umacnia łaska Bożego błogosławieństwa.