2 NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 3.01.2021.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 różaniec w intencji naszych rodzin i ojczyzny oraz zmiana tajemnic. Składka mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  2. W środę uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI. Zarówno składka mszalna oraz ofiary za kredę i kadzidło przeznaczone są na misje. Drzwi naszych domów oznaczamy poświęconą kredą, jako znak
    naszego wyznania wiary i prośby o Boże błogosławieństwo w rozpoczętymnowym roku.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek stycznia. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Dziękujemy parafianom z klatki II bloku nr 5 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki III bloku nr 5.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania kolędowe i błogosławieństwo rodzin podczas wieczornej Mszy św. mieszkańców z następujących rejonów naszej parafii:
    PONIEDZIAŁEK [4.01.21] – mieszkańców domów z tzw. ULICZEK [ul.Koźmiana, Kadłubka, Orzeszkowej, Rodziewiczówny, Lenartowicza, Barcewicza, Pogodnej i Rogozińskiego] oraz ul. Focha i Równa.

WTOREK [5.01.21] – ul. Rogozińskiego mieszkańcy bloków nr 1, 2, 3, 4

CZWARTEK [7.01.21] – ul. Rogozińskiego mieszkańcy bloków nr 5, 11, 15; oraz ul. Borelowskiego nr 10

PIĄTEK [8.01.21] – ul. Rogozińskiego mieszkańcy bloków nr 13 i 17

SOBOTA [9.01.21] – ul. Rogozińskiego mieszkańcy bloków nr 19, 21, 23

  1. Zachęcamy do lektury Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Przy filarach wyłożone są przekazy pocztowe z możliwością złożenia ofiary na misjonarzy i działalność misyjną, jaką podejmują kapłani pochodzący z naszej archidiecezji. Można je zabrać i w dowolnym czasie wesprzeć misje.Serdecznie zachęcamy do tej formy wsparcia działalności misyjnej Kościoła.