NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01.2021.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Święto Chrztu Pańskiego jest dziękczynieniem za łaskę sakramentu chrztu, która odnawia w nas dar Bożego wybrania. Niedziela dzisiejsza kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak
    bożonarodzeniowy wystrój świątyni i śpiew kolęd towarzyszą nam do 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Zakończyliśmy w tym tygodniu spotkania kolędowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podczas wieczornej Mszy św. modlili się wspólnie z nami oraz łączyli się duchowo w czasie Eucharystii. Bóg zapłać także za składane przy tej okazji ofiary. Wszystkie wasze rodzinne troski, którymi żyjecie na co dzień, z ufnością zanosimy do Pana w czasie codziennej Eucharystii oraz w naszej kapłańskiej modlitwie.
  3. O godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na ogrzewanie świątyni.
  4. W tym tygodniu w środę wspominamy w liturgii św. Hilarego, bpa i doktora Kościoła.
  5. Dziękujemy parafianom z klatki III bloku nr 5 przy ul. Rogozińskiego za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z klatki I bloku nr 11 przy ul. Rogozińskiego.
  6. Gorąco zachęcamy do lektury NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Jako dodatek w Gościu modlitwy do św. Józefa, jako, że rozpoczął się rok Jemu poświęcony. Są także nowe numery kwartalnika MISYJNE DROGI.
    Zachęcamy do wspólnego kolędowania w gronie rodzinnym. Niech Boże błogosławieństwo pomnaża w nas łaskę Chrztu świętego.