2 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W parafii na Monte Cassino dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci św. bpa Józefa Sebastiana Pelczara, patrona naszej archidiecezji.
 2. Do Wielkiego Postu nie będzie w niedzielę popołudniowej adoracji. O godz. 17.30 dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 3. We wtorek świętujemy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Polecajmy naszych seniorów szczególnej opiece Matki Najświętszej, prosząc dla nich o zdrowie i siły, a także dziękując im za cierpliwe i dobrej serca. W sobotę w święto nawrócenia Pawła zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. Od 4 lutego KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE będą głoszone przy Archikatedrze. Spotkania przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o g. 19.00.
 5. Dziękujemy parafianom z kl. II bloku nr 1 przy ul. Focha za ofiary na sprzątanie i wystrój świątyni. Teraz prosimy o ofiary parafian z kl. III bloku nr 1 przy ul. Focha.
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
   poniedziałek – św. Sebastiana i Fabiana, męczenników
   wtorek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę
   czwartek – św. Franciszka Salezego
   piątek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła
 7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gorąco zachęcamy także do wspólnego kolędowania w gronie rodziny i przyjaciół, by przedłużać radość z tajemnicy narodzenia Zbawiciela. Na wypoczynek oraz prace i obowiązki najbliższego tygodnia przyjmijcie Boże
  błogosławieństwo.