XII Niedziela zwykła – ogłoszenia duszpasterskie

 

XII Niedziela zwykła

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe.
  • od godz. 15:00 zapraszamy na Parafialno-osiedlowy piknik
  1. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  • Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie „Matki w modlitwie” oraz „Wspólnotę modlitewną”.
  1. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Tę uroczystość rozpoczniemy już wieczorem we wtorek Mszą Świętą wigilijną o godz. 18:00. W samą uroczystość Msze Święte w naszym kościele o godz. 6:30 i 18:00.
  2. W czwartek nowenna do św. brata Alberta, a na godz. 17:30 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie dzieci z kl. I-V
  3. W piątek, 26 czerwca, kończy się rok katechetyczny i szkolny. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00
  • od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej.
  1. Dziękujemy Rodzinom z Borelowskiego 10 kl. 1 za ofiary na sprzątanie kościoła. W przyszłą niedziele o pomoc prosimy Rodziny mieszkające przy ul. Borelowskiego 10 kl. 2. Dziękujemy również za wszelkie ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać. W ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafii złożono 8125 zł Bóg zapłać. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przygotować nasz kościół i obejście do dzisiejszej uroczystości. W tygodniku niedziela ciekawy wywiad nt. obrazu św. Brata Alberta, który od kilku miesięcy znajduje się w naszym kościele.

Na koniec tej Mszy Świętej życzmy sobie chrześcijańskiej radości,

który wypływa ze spotkania z Panem Bogiem.

Niech rozpoczynające się wakacje będą czasem bliskości z Chrystusem,

z naszymi najbliższymi i z przyjaciółmi.